צרכנות
פופולארי

מדבקות או טפטים לקיר – כי הגיע הזמן לשדרג

האם יצא לכם פעם להיכנס לחדר או מרחב ופשוט להגיד "וואו"? זה לא נפוץ, לצערנו, אבל זה הולך ונהיה יותר נפוץ. המוני אנשים מתחילים להבין את העובדה שהם יכולים לחיות, לעבוד וליצור בסביבה נעימה ותומכת, סביבה שפשוט כיף להיות בה, או סביבה שהיא "וואו". זה קל, פשוט ולא יקר לשנות לגמרי את האווירה במרחב שלכם עם מדבקות או עם טפטים לקיר. השינוי מהיר ומשמעותי, מה שהופך את הכלים האלו לכלי עבודה מועדפים אצל יותר ויותר מעצבי פנים.

אם יצא לכם לבקר במבנים קלאסיים, בארמונות, במסעדות יוקרה שונות וכיו"ב, הרבה מהמקומות הללו מעוצבים בקפידה, ואפשר לזהות משהו ברור – הקירות שלהם לא חשופים. פריטי אמנות, קירות מעוצבים, והרבה מאוד טפטים בסגנונות שונים הם חלק בלתי נפרד מהבניה והעיצוב הקלאסיים. עם קלאסיקה אי אפשר לטעות, וכיום היישום פשוט יותר והאפשרויות מגוונות הרבה יותר.

איפה מדביקים טפטים לקירות?

את הטפטים ניתן ליישם באמת בכל קיר שתרצו. זה נכון גם לגבי מדבקות הקיר, ואפשר להדביק מדבקות קיר קטנות זו לצד זו ליצירת טפט קיר מלא. הנה כמה דוגמאות למרחבים הפופולריים ביותר להדבקת טפטים. קחו בחשבון שאתם לא מוגבלים לרעיונות אלו, ויכולים לגוון, להרחיב ולהמציא כיד הדמיון הטובה:

  1. מסעדות – במסעדה האווירה שניה בחשיבותה רק לאיכות האוכל, והיא נכנסת לאותה קטגוריה של רמת השירות. שירות טוב מתחיל ביצירת אווירה נעימה לקהל הסועדים הפוקד את המסעדה. זה לא משנה אם מדובר בפלאפלייה קטנה בשכונה או במסעדת יוקרה בלב תל אביב, הרי שהאווירה צריכה להיות שם, אחרת זה פשוט לא יעבוד. עם טפטים אפשר לייצר אווירה ברגע אחד, בלי הרבה מאמץ, ועם הרבה תוצאה.
  2. חדרי ילדים – בין אם פעוטות ותינוקות או חדרי ילדים מתבגרים, הילדים שלנו אוהבים אווירה והם רגישים אליה מאוד. יצירת עיצוב נכון שתואם את הרצונות והצרכים של הילד, בין אם הוא מודע להם ובין אם עדיין לא, זה דבר כמעט מובן מאליו להורים. אנחנו אחראים על הקטנטנים האלה, וחשוב שנעטוף אותם באווירה הייחודית והנעימה שמגיעה להם. יש המון עיצובי טפטים לקירות חדר הילדים, לכל גיל ולכל שלב בהתפתחות.
  3. משרדים – בין אם אתם מקבלים לקוחות ובמשרד ובין אם זה רק העובדים וההנהלה, ופה ושם שליח שנכנס ויוצא, האווירה תשפיע על כולם. אם אתם רוצים ליצור אווירה נעימה בכל חלל במשרד, ובהתאם לאופי החלל, הטפטים יפתרו לכם את העניין בקלות ובמהירות. אווירה אחת ללובי ואחרת לאזור העבודה. טפט מסוג אחד למטבח העובדים וטפט אחר לכניסה למשרד. כל מקום והאווירה הייחודית לו, והחיים במשרד משתפרים באופן מיידי.

אנו מקווים שקיבלתם כמה רעיונות מהקריאה הקצרה, וכי כעת אתם מוכנים לגשת קדימה ולבחור טפטים לקיר שלכם.

תגיות

תכנים דומים שתאהבו:

בדקו גם את:
Close
Back to top button
דילוג לתוכן