צרכנות
פופולארי

4 יתרונות שמגיעים עם בחירת מקררים מתקדמים

חלפו הימים של קניית בלוקים של קרח ממוכרים שעברו בשכונה על עגלות רתומות לסוסים, רק כדי לשמור על קירור המזונות ולאפשר לבשרים להחזיק מעמד כמה ימים נוספים. אפילו "קופסאות הקרח" של סוף המאה ה-19 ותחילת המאה העשרים רחוקות מיחידות הקירור הנוחות, עמוסות הגאדג'טים עם המראה המעוצב היפה של מקררים שתמצאו ברוב הבתים המודרניים.

עם השנים, מקררים השתנו בעיצובים, בתכונות ואפילו בצבעים (מי זוכר את המקררים בגוון הירוק זית?), על מנת לענות על הטועמים והטרנדים של היום. עיצוב המקרר המתקדם החדש של היום מעוצב עם מגירות נשלפות, דלת שמשלבת כמה מהתכונות הטובות ביותר של דגמי מקררים פופולריים קודמים. מה כל כך נהדר בזה? בואו נראה.

1. ארגון נוח

לאנשים שאינם מעוניינים להתכופף כדי למצוא פריטי מזון במגירות בתחתית המקרר, או ששוכחים שיש להם פריטים שונים כי אינם יכולים לראות אותם בקלות, מה שמוביל לאוכל מקולקל, מתאים לבחור דגם שימנע מהם את הבעיות האלה, מבין הדגמים המתקדמים של מקררים, שזמינים עם מגירות גבוהות מספיק על מנת שניתן יהיה להושיט יד, לראות ולקחת בקלות, מבלי להתכופף או לחטט במקרר.

אבל גישה נוחה אינה התכונה הנהדרת היחידה של מקררים מתקדמים. העיצוב והפריסה של סגנון המקרר החדש של היום הם מהנוחים ביותר.

יש דגמי מקררים עם מקפיא תחתון, שמאפשרים להציג פריטים בשימוש תכוף בגובה נגיש, ובניגוד לשילובים קלאסיים של מקרר-מקפיא, המקפיא בדגמים החדשים מוגדר כמגירה בתחתית, ומרחיק פריטים קפואים בשימוש תכוף פחות. ואם חושבים על זה, העיצוב הגיוני מאוד: מי בכלל צריך את המקפיא בגובה העיניים?

2. מציצים מלמעלה על מגירות המקפיא התחתונות

לרוב הדגמים של מקררים חדשים יש מגירת מקפיא בודדת בתחתית, כך שניתן להציץ עליה מלמעלה, אבל לחלקם יש מגירות מקפיא מרובות, מה שמקל על הגישה לכל דבר.

דגמים מסוימים מגיעים אפילו עם מגירה אמצעית שמאפשרת להתאים את הטמפרטורה עליה על מנת להפוך אותה למקרר או למקפיא, בהתאם לצרכים שלכם.

3. המטבח נראה גדול יותר

לא, זו אינה אשליה אופטית. זה רק מרחב ההליכה הנוסף שמתקבל עם מקררים בדגמים חדשים שמפארים את המטבח שלכם. עיצוב המקרר כולל את התכונות הטובות ביותר של מקרר שמשאיר יותר מקום מלפנים לנוע.

יתרון זה שימושי כאשר המטבח שלכם צפוף כשאתם מזמינים חברים למסיבת התרשמות מהמקרר החדש שלכם. העיצוב החדשני מצוין גם למטבחים קטנים או למטבחים עם אי כי הצורף להוציא משהו קטן במהירות מהמקרר, לא יוביל לחסימת זרימת התנועה.

4. חסכון באנרגיה

נכון שאנשים רבים מודעים לאיכות הסביבה, אבל הם עדיין מעוניינים במכשירי חשמל ביתיים מדהימים ופונקציונליים. ובכן, אם אתם האנשים האלה, יש לכם מזל. מקררים בדגמים החדשים של היום זמינים עם יתרון חיסכון באנרגיה, והם גם נראים יפים.

 

תכנים דומים שתאהבו:

Back to top button
דילוג לתוכן