מה שמענייןצרכנות
פופולארי

מי צריך רואה חשבון? אלמוג מימון מסביר

אף פעם לא הייתם חזקים עם מספרים, בטח לא כשזה מגיע לחישוב של משכורת חודשית, הוצאות והכנסות וכל מיני ענייני כסף אחרים. אבל לאחרונה פתחתם עסק, בשעה טובה ומוצלחת. החלטתם לעבור משכירות לעצמאות וכעת העיסוק בכסף הוא חלק בלתי נפרד מההווי היום יומי שלכם. אלמוג מימון מזמין גם אתכם לגלות שלא מדובר בכאב ראש כל כך גדול כמו שנדמה לכם, וכשעושים זאת נכון, הדבר יכול לעשות הרבה מאוד סדר בחיים העסקיים.

אלמוג מימון מזמין אותך לעשות סדר בעסק

רוב האנשים מודעים לקיומו של רואה החשבון, אבל לא באמת הטרידו את עצמם בנושא מהסיבה שרובם, שכירים במקומות עבודה רגילים כך שאין להם צורך ברואה חשבון כלל. אלמוג מימון כרואה חשבון, נתקל בדרך כלל בעבודתו בחברות ובעסקים כאלו ואחרים שזקוקים לגורם מקצועי שיעשה להם סדר של ממש בעסק. הסיבה לכך היא שכל פעילות עסקית שקשורה בכסף, מחויבת בניהול מס. את ניהול המס, מבצע רואה החשבון.

כך, על הצורך ברואה חשבון אפשר להסתכל משתי נקודות מבט:

  • מנקודת המבט של בעל העסק – מבחינת בעל העסק, זה מובן מאליו. המטרה היא לנהל את העסק על פי חוק ועל הצד המסודר והטוב ביותר. אמנם עצמאיים כיום לא הכי מאושרים מקיומו של החוק, אבל עדיף לעקוב אחריו מאשר ללכת נגדו ולמצוא את עצמנו עומדים מול צו סגירה חלילה, קנסות כבדים ועוד. הדרך לעשות מבלי לפספס דבר ובלי לקרוס תחת עומס משימות, היא פשוט להוריד מעל ראשו של בעל העסק כמה שיותר משימות. בין היתר, את עניין הכספים. ברגע שזה יעבור לידיו של רואה חשבון מקצועי, בעל העסק יוכל לחזור להתמקד במשימות אחרות שקשורות בפיתוח, שירות לקוחות ועוד רבים וחשובים.
  • מנקודת המבט של רשויות המס – מבחינת הרשות, הצורך ברואה חשבון הוא חשוב כמו שעורך דין חשוב בכדי לעשות סדר בענייני משפט שהם. הרשות מעוניינת שהעסקים ינהלו את הכספים שלהם על פי החוקים והתקנות, ישלמו בזמן ובאופן מסודר, מקצועי ומרוכז. רואי החשבון שעושים סדר בעניין הכספים של כל עסק, מקלים את העבודה על המדינה, שמקבלת את כל המסמכים הנדרשים באופן מסודר ומדויק מידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כך ששום פרט מידע חשוב לא הולך לאיבוד.

וביננו, למה שתעבוד קשה?

כבעל עסק, בכל מקרה יש לך המון עבודה. למה שתצטרך להוסיף עליה עוד ועוד, כשיש לך את האפשרות להוריד מעצמך את העומס ולפנות זמן לדברים חשובים באמת? אני, אלמוג מימון אקח על עצמי את נושא הפיננסיים בעסק שלך, ואוודא שדבר לא יילך לאיבוד, שכל המסמכים יעברו הלאה במלואם ועל הצד הטוב ביותר. עם זאת, יש לזכור שכדי לעשות את זה, אני צריך את שיתוף הפעולה שלך – שקיפות בנוגע לעסק, העברת כל המסמכים המבוקשים, ותקשורת רציפה.

תכנים דומים שתאהבו:

בדקו גם את:
Close
Back to top button
דילוג לתוכן