צרכנות
פופולארי

הכל על תהליך הוצאת ויזה לדובאי

למרבה ההפתעה, בתקופת הסגרים קרו גם כמה דברים טובים ומפתיעים. כמו למשל, פתיחת הגבולות בין ישראל ואיחוד האמירויות, דובאי בעיקר. מאותו רגע, שיירת מטוסים החלה נוחתת בדובאי, מביאה עמה ישראלים סקרנים שלהוטים לחקור את היעד החדש והאקזוטי. אבל רק רגע אחד, לפני שגם אתם קופצים על ההזדמנות וסוגרים את כרטיס הטיסה הבא שלכם, עצרו. עליכם קודם כל להוציא ויזה לדובאי ורק אז להתחיל לתכנן את הטיול, כשכל הניירת סגורה ומוכנה. במאמר זה, נסביר הכל על תהליך הוצאת הויזה לדובאי, על מנת לוודא שתגיעו מוכנים לטיול!

ההרפתקאה שלכם מתחילה בהוצאת ויזה לדובאי

עד לא מזמן, מחזיקי דרכון ישראלי כלל לא הורשו להיכנס לאמירויות הערביות. מאז שנחתמו 'הסכמי אברהם', משרד החוץ של האמירויות שינה את ההסדרים בכניסת הישראלים ליעדים שונים באיחוד. נכון להיום, ויזה לדובאי היא הכרחית על מנת להכנס עם דרכון ישראלי, אחרת תמצאו את עצמכם נותרים בשדה התעופה וחוזרים על עקבותיכם. אז מה כדאי לדעת על התהליך?

  • הוא פשוט ממה שנדמה לכם: בסך הכל, מה שנדרש מכם זה למלא את בקשת האשרה לכניסה בצירוף צילום הדרכון שלכם. בדקו שהדרכון בתוקף של חצי שנה קדימה לפחות, על מנת להגדיל את הסיכוי שתאושר לכם ויזה.
  • מחיר הויזה – מחיר הויזה לדובאי נע בין 99$-120$ לערך, בהתאם לסוכנות אליה תפנו כדי להגיש את הבקשה. בחרו את הסוכנות האמינה והמקצועית ביותר שתוכלו למצוא, על מנת להבטיח שהתהליך יתנהל על הצד הטוב ביותר.
  • לאן לשלוח אותה? – הבקשה לויזה עוברת לרשות להנפקת הויזות באיחוד, שבדרך כלל מאשרים אותה בלי בעיה כלל. הויזה תגיע אליכם לרוב בדואר האלקטרוני ואף תתעדכן אוטומטית בחברת התעופה וברשות ההגירה באמירויות.
  • תוך כמה זמן נקבל את הויזה? – זמן הטיפול הממוצע בויזה הוא עד 96 שעות, כך שההמלצה היא להגיש את הבקשה כמה שיותר מהר ולא להתמהמה. קחו בחשבון שמכיוון שהישראליים נוהרים לדובאי, נוצר עומס עצום בסוכנויות, כך שייתכן שיהיו מעט עיכובים.
  • תוקף הויזהויזה לדובאי תוקפה 60 יום מהרגע שאושרה. באמצעות ויזה סטנדרטית זו ניתן לשהות באמירויות כ-30 יום בכניסה אחת.

השמיים נפתחים וזה הרגע שלכם לצאת ולחקור

אמנם היא עוד לא עברה מאיתנו לגמרי, אבל מורגשת כבר הקלה בכל נושא הקורונה ברחבי העולם. כעת, זה הרגע שלכם לארוז מזוודה ולצאת לגלות יעד חדש לחלוטין, שסביר להניח שלא דמיינתם מעולם שתגיעו אליו. הכל מתחיל בהוצאת ויזה לדובאי בזמן, ומכאן והלאה כל שיידרש מכם זה רק להמתין בסבלנות, לתכנן את הטיול בהתאם לדברים שאתם הכי אוהבים לעשות בחו"ל, ולארוז מזוודה.

תגיות

תכנים דומים שתאהבו:

בדקו גם את:
Close
Back to top button
דילוג לתוכן