צרכנות
פופולארי

דקים סינטטיים, השקעה משתלמת לטווח הרחוק

בין אם אתם משפצים את החצר ובין אם אתם מתכננים את הגינה הפרטית בבית החדש, אתם בוודאי מתכננים גם דק מרשים ויוקרתי. בפינה הזו תציבו מערכת ישיבה מפנקת, ערסל כיפי במיוחד או פינת משחקים לילדים, ואולי אתם מתכננים דק שיקיף את הבריכה שתספק מפלט צונן בקיץ הישראלי הלוהט. כעת כל שנותר הוא לבחור את עיצוב הדק שלכם, ולקבוע האם תתקינו דק עץ או דק סינטטי. אז איזה פתרון עדיף לכם יותר?

טבעי וזול – אבל לא בטווח הארוך

האפשרות הראשונה שעל הפרק כוללת שימוש בעץ טבעי. אכן, דק עץ נחשב לפתרון קלאסי בשל העיצוב הנפלא והמראה האסתטי. אלא שלצד היתרון המשמעותי הזה, חשוב לזכור כי לעץ הטבעי יש לא מעט חסרונות. מאחר והוא חשוף לשמש באופן קבוע, הוא דורש מאיתנו לא מעט השקעה, וזאת משום שהוא עשוי להיסדק ולהיפגם, ואף לאבד מצבעו. כך, למרות שעלות הדק איננה גבוהה, בטווח הארוך מדובר בהשקעה גבוהה למדי, גם בכל הקשור לזמן ולאנרגיות שלכם, וגם בכל הקשור לעלויות הכספיות. ועוד לא אמרנו מילה על הנזק הסביבתי, כמובן, שכן דק עץ טבעי מורכב, איך לא – מעץ, כזה שנכרת במיוחד עבור תהליך הייצור.

פתרון אקולוגי וחסכוני לאורך זמן

לעומת דק עץ טבעי, דקים סינטטיים הם פתרון הרבה יותר פשוט, בוודאי יותר אקולוגי ומעל לכל – גם חסכוני משמעותית. ייצור דק עץ טבעי הוא כאמור זול יותר, אבל בראייה לטווח הארוך יש לדק הסינטטי יתרון ברור, משום שהוא איננו דורש תחזוקה מיוחדת או חומרים ספציפיים. עם מים וסבון תנקו כל כתם בקלות רבה, וגם השמש תתקשה להשפיע על צבעו הנפלא של הדק. חוץ מזה, לצורך ייצור הדק הסינטטי נעשה שימוש בחומרים ממוחזרים, מה שאומר שלא נעשה כל שימוש בעצים שנכרתו לטובת התהליך.

התקנה פשוטה ומדויקת – גם לבד

אפשר לזקוף לזכותו של הדק הסינטטי עוד יתרון אחד חשוב: אתם יכולים להתקין אותו לגמרי לבד. נכון, מתקין מקצועי יחסוך לכם את הזמן ואת המאמץ, אבל מי שמעדיף לעשות זאת בעצמו ומצויד בכלים מתאימים, יוכל לעשות זאת בקלות, וליהנות מתוצאה נפלאה לאורך שנים.

TREX – דקים סינטטיים, חיפוי קיר חיצוני, התקנת דק ומעקות חוץ, מספקים דקים סינטטיים לחנויות, מחסני עצים, מתקיני דקים, פרויקטים וללקוחות פרטיים. יש לנו מבחר מתקיני דקים בעלי ניסיון רב בתחום שעברו הכשרה מיוחדת להתקנת הדקים הסינטטיים שלנו. קבלני הבית שלנו Prex Pro ישמחו להגיע אליכם ולתת לכם הצעת מחיר ללא התחייבות. נשמח לראותכם נמנים על קהילת לקוחותינו, ואנו בטוחים שגם אתם תשמחו. התקשרו עוד היום לטלפון מספר: 077-997-3060 או בקרו באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://trex.co.il/.

תכנים דומים שתאהבו:

Back to top button
דילוג לתוכן