צרכנות
פופולארי

שעונים לגברים – הרבה מעבר לשעה המדויקת

גברים מעריכים לרוב מתנה פרקטית, אבל יש מתנות שהן הרבה מעבר לפרקטי. שעונים לגברים זה מתנה מושלמת, בדרך כלל לפחות, כי הם מביאים עימם ערך מוסף. מעבר ליכולת לדעת תמיד, בכל מקום ובכל מצב, מה השעה, הרי ששעונים לגבר המודרני הם אמירה. בין אם זה במשרד ובפגישות עסקים, בין אם זה בחדר הכושר או בבריכה, או פשוט בחיי היום יום, בחוץ, בבית – שעון הוא סמל סטטוס.

מעבר לזה, שעון הוא עניין של אופנה, אביזר שמתכתב עם הלוק הכללי, הבגדים, הסטייל והאמירה שלנו, כך שהגבר המודרני והמודע לעצמו לוקח ברצינות את השעון שלו, ממש כמו שהוא ייקח את החולצה שלו, עיצוב השיער שלו, ומראה וסוג הרכב שלו. הסיבה היא שהבחירות שלנו מייצגות אותנו, גם מול עצמנו, וגם מול העולם, אז כשאתם בוחרים שעון לגבר, קחו בחשבון שזה לא רק עניין של לדעת מה השעה.

שעונים לגברים מודרניים בעולם מודרני:

ישנם דברים שכל חובב שעונים לגברים ושעונים בכלל לוקח בחשבון, ומי שלא קנה שעונים רבים לרוב לא חושב עליהם יותר מדי –

1. רצועה – בעיקר, אך לא רק, כאשר מדובר בגברים שמסירים ועונדים את השעון פעמים רבות, חשוב לחשוב על הרצועה. המראה שלה, העובי שלה, החומר ממנו היא עשויה. לפעמים השעון עצמו יהיה בול בשבילו, אבל הרצועה פשוט לא מתאימה לטעם שלו. החלפת הרצועה היא לא עניין גדול ברמה הטכנית, ושווה להשקיע את האקסטרא כדי להפוך את המתנה למושלמת. ישנן רצועות עור, רצועות חוליות ברזל, אפילו רצועות פלסטיק, והכול בהתאמה לשעון.

2. דיגיטלי או מחוגים – הבדל משמעותי לא רק בקריאת השעה ברמה הטכנית, אלא במראה כולו. מאוד בגדול, שעון המחוגים נחשב אלגנטי יותר, יוקרתי יותר, והבחירה של חובבי הסטייל הקלאסי. יותר ויותר בעלי תפקידים בכירים בימינו הולכים כיום דווקא על שעון דיגיטלי, בעיקר בעולם ההייטק, אך לא רק כשהם עובדים בו, אלא פשוט כי העולם שלנו הופך לכזה, וחלקם אף משדרים מחוגים על צג דיגיטלי, כך שהם נהנים מכל העולמות.

שעוני יוקרה

שעונים לגברים עם טעם יוקרתי זה עולם אחר לגמרי. שעוני יוקרה כמו שעון ארמני זה עניין לא רק של טעם, אלא של הצהרה – אני בעניין של אופנה, אני בוחר את הטוב ביותר. שעונים אלו הם לא רק נחשבים יותר, אלא באמת איכותיים יותר. חברות העל הללו לא יכולות להרשות לעצמן לבחור ביצרני שעונים זולים בשביל המותג שלהם, לכן במרבית המקרים כשאתם בוחרים ללכת על שעון יוקרה, אתם בוחרים לא רק בסטייל ובשם, אלא גם באיכות המוצר עצמו

שעון ארמני הוא רק דוגמא אחת לשעונים אלו, אך דוגמא פופולארית מאוד. מעצבים כמו EMBOSS או HUGO BOSS מציעים שעונים בעיצוב מיוחד ולכם רק נותר ללכת עם הסטייל הנכון ביותר לגבר שיענוד את השעון.

תגיות

תכנים דומים שתאהבו:

Back to top button
דילוג לתוכן