צרכנות
פופולארי

מתי כדאי לי לבצע הקטנת חזה?

אי אפשר להתעלם מן המסר המשתקף בטלוויזיה ובתקשורת לפיו דימוי הגוף של צעירות רבות הוא מסוג מסוים. כך יוצא כי פעמים רבות רואים נשים עם חזה גדול בטלוויזיה וכך יוצא כי נשים רבות מתביישות שיש להן חזה קטן. זה כמובן לא בסדר ואין כל פסול בחזה קטן.

אתן יודעות מה? לא פעם ולא פעמיים יש נשים אשר מעדיפות חזה קטן על חזה גדול. חזה גדול יכול לגרום לכאבי גב לדוגמא וזה משהו שלא כדאי לזלזל בו. כך יוצא כי יש מאות נשים כל שנה אשר בוחרות לבצע הקטנת חזה מכיוון שלא נוח להן עם החזה שלהן. אם יש לך חזה גדול והוא גורם לך להרגשה לא נוחה כדאי לך לפנות אל כירורג פלסטי ולברר עמו האם כדאי לך לבצע הקטנה של החזה.

אל תבחרו מנתח פלסטי בשביל הקטנת חזה מבלי לקבל עליו המלצות

אם אתן רוצות לבצע הקטנת חזה אתן צריכות להבין שיש משמעות לשאלה איזה מנתח אתן בוחרות שיבצע את ההליך. ככל שהמנתח יהיה יותר טוב כך הניתוח יעבור בצורה יותר מקצועית. אז איך נבחר את המנתח הטוב ביותר? זו שאלת מיליון הדולר.

אם כן כאשר אתן באות לבחור מנתח אתן צריכות לקבל עליו המלצות. דברו עם חברות אשר עברו ניתוח פלסטי (לאו דווקא הקטנת חזה) ושמעו מהן האם הן ממליצות על המנתח שלהן. ככל שיהיו לכן יותר המלצות על המנתח כך תוכלו לבחור את המנתח הטוב ביותר וזה יבטיח כי הקטנת החזה שלכן תעבור בצורה הטובה ביותר שיש.

האם העלות של הקטנת חזה צריכה להטריד אותי?

אי אפשר לדבר על הליך פלסטי ובטח על הקטנת חזה מבלי לשאול האם העלות של ההליך צריכה להטריד אותי. הנושא הכספי הוא חשוב לכל אחד ולא משנה כמה כסף יש לו בחשבון הבנק ולכן זו שאלה כה חשובה שאסור להתעלם ממנה.

אם כן אתן צריכות לדעת כי באופן יחסי העלות של הקטנה של החזה היא לא גבוהה במיוחד. כיום אפשר לבצע הקטנה של החזה במחיר שווה לכל נפש וזאת עקב התחרות העזה שיש בשוק הפלסטי. לכן אם את רוצה לנתח את החזה ולהקטינו את לא צריכה להיות מוטרדת יתר על המידה מן העלויות של ההליך וזה יתרון גדול שאי אפשר להתעלם ממנו.

האם כל רופא יכול לבצע הקטנת חזה?

עולה השאלה האם כל רופא יכול לבצע הקטנת חזה? אם כן התשובה היא ממש לא. רק מנתח פלסטי יכול לבצע הקטנה של החזה וזה משהו שאתן חייבות להבין. כפי שלא תלכי לעורך דין פלילי בשביל תיק אזרחי כך לא תלכי אל רופא משפחה בשביל ניתוח חזה. זכרו כי רק מנתח פלסטי יודע כיצד להקטין את החזה וכך תבטיחו כי הניתוח יעבור בשלום.

תגיות

תכנים דומים שתאהבו:

Back to top button
דילוג לתוכן