צרכנות
פופולארי

בתים למכירה – כך צריך להציג אותם!

יש לכם בית או דירה שאם מעוניינים למכור? כאן תקבלו את כל המידע הנחוץ לכם על בתים למכירה כדי שתצליחו לבצע מכירה מוצלחת!

קצת על השוק של בתים למכירה

לפני שנתחיל בהסברים, חשוב לעצור לרגע ולהבין מהי המשמעות של נכס למכירה. אז ראשית, כפי שאתם ודאי יודעים, השוק מוצף בנכסים למכירה מסוגים שונים וכמובן – כך גם לגבי בתים. היות שכך, חשוב מאוד לעמוד בסטנדרטים שהשוק מציב. זאת, כדי שתוכלו לבצע את עסקת המכירה בזמן ותמורת הסכום הרצויים לכם.

בדקו היטב את שווי הנכס

השלב הראשון, ואחד החשובים ביותר, במכירת בתים הוא שלב הערכת שווי הנכס. הערכה זו תאפשר לכם לדעת כמה הנכס שלכם שווה ותמורת איזה סכום, פחות או יותר, תוכלו למכור אותו. דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא, שכל קונה פוטנציאלי ינסה, מן הסתם, לנהל משא ומתן ולהוריד את המחיר עד כמה שאפשר. לכן מומלץ להתחיל ממחיר מעט יותר גבוה מהשווי האמיתי של הנכס וכך יהיה לכם לאן לרדת כדי שהקונה יהיה מרוצה.

בחרו היטב איפה וכיצד לפרסם

כשמדברים על בתים למכירה חשוב להבין, שזוהי מכירה לכל דבר ועניין ויש להתייחס אליה בהתאם. חלק בלתי נפרד מהעניין הוא השיווק והפרסום של המוצר שאתם מעוניינים למכור – הבית. היות שכך, חשוב מאוד לבחור נכון את המקומות ואת האופן שבהם אתם מפרסמים את הנכס שלכם. לדוגמה, אם אתם רוצים לפרסם בית בחולון, אל תפרסמו אותו תחת הכותרת דירות למכירה בתל אביב. היעזרו באתרים כמו הומלי, אתרים שמרכזים מידע רב על אפשרויות לרכישה ומכירה.

השאירו קורות חיים

השוואה נוספת שניתן לעשות היא לקורות חיים בתהליך חיפוש עבודה. הכוונה היא לכך, שכפי שחשוב להיצמד לעובדות ולא לשקר בקורות החיים, כך גם לגבי תיאור הנכס בפרסומים השונים. כמו כן, כפי שנהוג להאדיר כל דבר בקורות החיים, כך חשוב גם להבליט את היתרונות של הנכס ולהעצים אותם.

פרסמו תמונות מחמיאות

כפי שציינו לעיל, בתים למכירה דומים כמעט לכל מוצר אחר למכירה ולכן עליהם להיראות טוב. אז כדי שהתמונות יהיו מחמיאות, חשוב לבחור את הזווית הטובה ביותר, שתגרום לחלל להיראות כמה שיותר מרווח ונעים. כמו כן, חשוב מאוד להקפיד על הסדר והניקיון בזמן הצילום ולהשתדל לפתוח את כל החלונות כדי לגרום לבית להיראות מואר ומסביר פנים עד כמה שניתן.

הסבירו פנים

השלב הבא, אחרי התמונות, הוא הצגת הבית לאנשים שבאים להתרשם ממנו באופן אישי. אז מן הסתם, חשוב שהוא יהיה נקי ומסודר ומואר וכל מה שהתמונות שידרו למתעניינים. אבל בנוסף לכך, מומלץ להשתמש גם בחושים האחרים, שאי אפשר להשתמש בהם בתמונות – שמיעה וריח. הכוונה היא לכך, שכדאי להשמיע מוסיקה נעימה ואפילו להשקיע ולבשל או לאפות וליצור ריחות של בית. כך המתעניינים יוכלו לדמיין את עצמם חיים בתוך הבית שהם באו לראות.

תגיות

תכנים דומים שתאהבו:

Back to top button
דילוג לתוכן