צרכנות
פופולארי

6 טיפים לתכנון מטבח נכון

אצל רובינו המטבח הוא לב הבית. בין אם כמפגש זריז בהכנת הקפה בבוקר, ובין אם בארוחות המשפחתיות בחגים.

המטבח נועד לשימוש יום יומי ולכן חשוב שיהיה מתוכנן בצורה מיטבית כדי שיהיה כיף ונעים לבשל ולארח.

אז מה חשוב לקחת בחשבון כשמתכננים מטבח?

  1. פונקציונליות – המטבח צריך להיות מתוכנן בצורה שמתאימה לצרכים שלכם. ישנם שלוש אזורים מרכזיים במטבח שרוב הפעולות במטבח סובבות סביבם: הכיור, הכיריים, והמקרר. חשוב שתהיה קרבה ביניהם כדי שיהיה לכם נוח לעבוד. כל אזור צריך להיות מרווח ונגיש.
  2. משטחי העבודה במטבח – משטח העבודה הוא אחד האזורים הפעילים במטבח, זהו המשטח שבו מתבצעות כל פעולות ההכנה לבישול, החיתוך, הקילוף וכו'. כדאי לשים לב שיש בין משטח העבודה לשאר חלקי המטבח, מספיק מקום כדי שתוכלו לעבוד בנוחות.
  3. מודולריות – כדאי לשקול פתרונות מודולריים שיפנו מקום במטבח ויוכלו ליצור עוד מקומות אחסון, גם אם שטח המטבח קטן. כגון, מדפים נשלפים שהופכים למשטחי עבודה נוספים. הדבר מפשט את חווית הבישול ומותיר את משטח העבודה נקי ומסודר.
  4. אי למטבח – כדאי לשקול אפשרות להוסיף אי למטבח. האי משמש למגוון תפקידים במטבח, כגון, משטח עבודה, חללי אחסון, וכשולחן לאכילה או אירוח. כדאי לדאוג שיהיה מרחב של קצת יותר ממטר בין האי לשאר חלקי המטבח כדי שלא תתקבל תחושה של צפיפות.
  5. הפינה במטבח – בדרך כלל מדובר במקום לא מנוצל במטבח, וכך מאבדים מקום יקר. ניתן להשתמש בפינה במגוון פתרונות כגון, מדפים נשלפים, קרוסלות וחצי קרוסלות לארונות הפינה.
  6. אחסון – כדאי לתכנן מראש את מקומות האחסון שתצטרכו במטבח. כלים ומכשירים שבשימוש יומיומי נאחסן בארונות ובמגירות קרובים ונגישים. כלים ומכשירים שהם בשימוש לעיתים רחוקות נאחסן בארונות העליונים או במקומות פחות נגישים. כמו כן, ניתן להשתמש בפתרונות אחסון נסתרים מהעין. ניתן למשל למצוא בנובו מטבחים שטחי אחסון ייעודיים למוצרי החשמל וכלי מטבח כך שהם מוסתרים ואינם תופסים מקום.

כשמתכננים או משפצים מטבח חשוב לבחור בחברה שזו התשוקה שלה. שתלווה אתכם מההתחלה ועד סוף התהליך ותספק לכם פתרונות לכל צורכיכם. בנובו מטבחים, מטבחים זו המומחיות שלנו.

למה לבחור בנובו מטבחים?

אנחנו אחת החברות המובילות בתחום המטבחים בארץ ויש לנו סניפים במספר ערים מרכזיות, אך מבחינת­נו כשאתם נכנסים אלינו לסניף אתם הלקוחות הראשונים, ויחד איתכם נתרגש ונהנה מהפיכת מטבח החלומות שלכם למציאות. אצלנו, ב-נובו מטבחים, כל מטבח הוא ייחודי ושונה. המטבחים שלנו אינם מפס ייצור, אלא בהתאמה אישית לכל לקוח. בנובו מטבחים, אנו שמים דגש על ייצור ישראלי. כל החלקים המרכיבים את המטבחים מיוצרים בארץ. לכן, כשאתם רוכשים אצלנו מטבח אתם מחזקים את הכלכלה הישראלית.

מאחר ואנו בטוחים באיכות המעולה של המטבחים שלנו, אנו נותנים בשמחה 12 שנות אחריות.

תכנים דומים שתאהבו:

Back to top button
דילוג לתוכן