צרכנות
פופולארי

גבר, מה עם שמן לזקן שלך?

קראת נכון, שמן לזקן הוא מוצר טיפוח לגבר שלוקח ברצינות את המראה שלו, את בריאות עור הפנים שלו, ואת הבריאות שלו בכלל. אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני, ולגבר עם זקן, הזקן מהווה חלק בלתי נפרד מהרושם הראשוני שלך. הוא צריך להיות מטופח, נאה, מסודר, ומריח טוב, ואת כל זה משיגים עם טיפול נכון שמתחיל במודעות ותשומת לב, וממשיך במוצרי הטיפוח הנכונים.

זה לא מובן מאליו שגברים מטפחים את עצמם ואת הגוף והשיער שלהם. זה רק בדור או שניים האחרונים שנהיה לגיטימי לגבר המערבי לטפח את עצמו ללא בושה, ואף להיפך. גברים התחילו להשתמש בקרמים לגוף ולשיער, לטפח את עור הפנים, לסדר את הגבות, להסיר שיער גוף מיותר, ובקיצור – לדאוג להיות הכי טוב שלהם בכל רגע נתון, כי המודעות שלהם גדלה, וכי גם להם מגיע את הטוב ביותר.

היתרונות של שמנים לזקן:

  • נספג היטב – שמן איכותי ייספג היטב בזקן שלך, ולא ישאיר תחושה של שמנוניות כלל וכלל, ובעצם ישאיר אך ורק סימנים חיוביים שהם התוצאות של השימוש בו – זקן נאה ומטופח
  • העלמת ריחות – שיער, כמו בגדים ובדים, סופח ריחות. כשאתם במועדון אפוף עשן או במטבח עם ריחות חזקים, הריחות הללו נדבקים בכם, בגוף שלכם, בבגדים שלכם, וגם בשיער הזקן שלכם. השמן החיוני מעניק לשיער הזקן הגנה בפני ריחות חיצוניים, ושומר עליו ריחני ונעים לאורך כל היום, לכל מקרה ולכל מפגש
  • וויטמין E – שיער בריא הוא שיער יפה, מה גם שבריאות בחלק אחד של הגוף מקרינה בהכרח על החלקים הסמוכים. השמן האיכותי כולל וויטמין E הידוע ביכולתו לסייע לשמירה על הלחות הטבעית של השיער שלך, ולהחיות אותו, בעיקר אל מול נזקי השמש החזקים והקרינה שהיא מביאה, בטח שכאן בישראל שטופת השמש.
  • שמן חוחובה – בכל מה שנוגע למניעת יובש ושמירה על בריאות השיער, אין כמו שמן חוחובה (בעיקר בשילוב עם וויטמין E). הוא שמנוני מצד אחד, אך נספג במהירות מן הצד השני, מה שהופך אותו למוצר הטיפוח הנחשק ביותר בעולם השיער, למניעת קצוות מפוצלים ולהגנה בפני יובש ושבירת שיער.

לא רק השיער – גם עור הפנים!

לשמור על השיער זה חשוב, וחיוני, אבל בואו לא נשכח כי השיער מחובר לשורש, שיושב בתוך הפנים, ואם אנחנו שומרים על השיער, חובה לשמור על עור הפנים ולטפח אותו. טיפוח עור הפנים נשען על חומרים טבעיים ובריאים שנמצאים באותו שמן לזקן.

מדובר כפי שהבנתם בתערובת מיוחדת עם וויטמינים וחומרים מזינים, אך בתוספת CBD. ישנם מספר שמנים עם ריחות ותערובות שונים, כולל שמן הארגן המרוקאי המפורסם, קוויאר שחור וחוחובה לעיצוב השיער, וכמובן שמן קראטין. כל מה שנותר הוא לבחור את השמן הנכון לכם, ולהתחיל לראות תוצאות באופן מיידי.

תגיות

תכנים דומים שתאהבו:

Back to top button
דילוג לתוכן